STRONA COMBO - Leica Rugby

Przejdź do treści
Detektor
Leica Combo
Detektor laserowy Leica Combo łatwo i szybko wykrywa wiązkę lasera, kiedy jest niewidoczna przez Twoje oko.
Combo nie tylko pracuje jako detektor ale również możesz go użyć jako pilota na długi dystansach. W zależności od wgranej wersji softu lasera wszystkie funkcja niwelatora urochomisz za pomocą Leica Combo. Przyspiesza to czas realizacji Twoich zleceń, a także zwiększa wydajność lasera Rugby
Galeria
Podstawowe funkcje
Zaawansowany
Inteligentny detektor

Inteligentna współpraca z laserami Rugby CLH oraz CLA: automatyczne wpasowanie w oś, auto-kalibracja terenowa niwelatora, wyszukanie czujnika i wpasowanie w niego płaszczyzny laserowej, pomiar spaku i wyświetlanie wyniku w %.
Twój detektor a także
Twój pilot
Wszystkie informacje: np stan spadku czy szybkość obrotową laser zobaczysz na odległości nawet 300 metrów. Każdy parametr oraz każdą funkcję możesz zmienić z dowolnego miejsca. Leica combo to nie tylko detektor ale także praktyczny pilot.
Punkt 0 w dowolnym miejscu dzięki
Funkcji offset

Aby jeszcze lepiej wykorzystać zalety detektora z cyfrowym wyświetlaczem możesz przesunąć punkt "0" w dowolne miejsce na podziałce pola detekcji
Najdokładniejszy, najszybszy
Cyfrowy detektor
Leica Combo to profesjonalny detektor z cyfrowym odczytem o dokładności wynoszącej pół milimetra oraz blokadą błędów wywołanych przez odbicia światła. Cyfrowy odczyt wiązki lasera zapewnia wygodny i szybki odczyt wysokości.
©2018 MAKROGEO all rights reserved
Odwiedź nas na FB lub Instagramie

MASZ PYTANIA? CHĘTNIE NA NIE ODPOWIEMY?
Skontaktuj się z naszymi fachowcami:  
Roman +48 530 730 505 lub Adam +48 535 131 231
Wróć do spisu treści